December 20-án, szerdán a Zdrebac Burger étteremben lezajlott az Erasmus + projekt záró rendezvénye

December 20-án, szerdán a Zdrebac Burger étteremben lezajlott az Erasmus + projekt záró rendezvénye. A projektről és a megvalósításról intézményünk vezetője, Bata József, valamint Nikolić Ágnes és Tóth Judit tanárnők számoltak be. Tanulóink a két hétig tartó szakmai gyakorlatról színes élménybeszámolót tartottak, majd Ivačić Matild, Csorba Andrea, Gavrić Jelena és Markov Ilic Marija tanárnők mondták el Romániában szerzett tapasztalataikat.

A rendezvényt színesebbé tette iskolánk énekkarának fellépése Kónya Sándor tanár úr vezetésével, valamint egy frizura bemutató, amelyre Csorba Andrea és Kothenc Éva szaktanárok készítették fel tanulóinkat.

Köszönetet mondunk minden vendégünknek, a helyi önkormányzatnak, a Magyar Nemzeti Tanács képviselőjének, akik eljöttek, hogy támogatásukról biztosítsák iskolánkat. Reméljük, hogy a jövőben is sor kerül hasonló programok megvalósítására.