У среду, 20. децембра, у хотелу у Чоки одржана је завршна свечаност Еразмус + пројекта. О пројекту и његовој реализацији говорио је директор школе Бата Јожеф, а потом и професорице Агнеш Николић и Тот Јудит. Ученици су презентацијана дочарали утиске са двонедељне стручне праксе, а затим су професорице Матилд Ивачић, Андреа Чорба, Јелена Гаврић и Марија Марков Илић говориле о својим импресијама из Румуније. Програм су употпунили хор наше школе, који је у пратњи професора Коња Шандора, извео „Корачницу“ и ревија фризура наших ученица коју су припремиле професорке Ева Котхенц и Андреа Чорба.

Овом приликом захваљујемо се свим гостима, представницима локалне самоуправе и Мађарског националног савета, који су дошли да подрже нашу школу и верујемо да ће у будућности бити још више оваквих пројеката.